1. kolejka – 15/16.09.2018 
Red Dragons Pniewy - Clearex Chorzów 
AZS UŚ Katowice - Red Devils Chojnice 
Gatta Zduńska Wola - FC Toruń 
Piast Gliwice - AZS UG Gdańsk 
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Pogoń‘04 Szczecin 
Rekord Bielsko-Biała - Słoneczny Stok Białystok

2. kolejka – 29/30.09.2018 
Clearex Chorzów - Red Devils Chojnice 
FC Toruń - Red Dragons Pniewy 
AZS UG Gdańsk - AZS UŚ Katowice 
Pogoń‘04 Szczecin - Gatta Zduńska Wola 
Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice 
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Rekord Bielsko-Biała

3. kolejka – 6/7.10.2018
FC Toruń - Clearex Chorzów 
Red Devils Chojnice - AZS UG Gdańsk 
Red Dragons Pniewy - Pogoń‘04 Szczecin 
AZS UŚ Katowice - Słoneczny Stok Białystok 
Gatta Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała 
Piast Gliwice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

4. kolejka – 13/14.10.2018 
Clearex Chorzów - AZS UG Gdańsk 
Pogoń‘04 Szczecin - FC Toruń 
Słoneczny Stok Białystok - Red Devils Chojnice 
Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy 
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - AZS UŚ Katowice 
Gatta Zduńska Wola - Piast Gliwice

5. kolejka – 20/21.10.2018 
Pogoń‘04 Szczecin - Clearex Chorzów 
AZS UG Gdańsk - Słoneczny Stok Białystok 
FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała 
Red Devils Chojnice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice 
AZS UŚ Katowice - Gatta Zduńska Wola

6. kolejka – 3/4.11.2018
Clearex Chorzów - Słoneczny Stok Białystok
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń‘04 Szczecin
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - AZS UG Gdańsk
Piast Gliwice - FC Toruń
Gatta Zduńska Wola - Red Devils Chojnice
Red Dragons Pniewy - AZS UŚ Katowice

7. kolejka – 10.11.2018
Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów
Słoneczny Stok Białystok - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Pogoń‘04 Szczecin - Piast Gliwice
AZS UG Gdańsk - Gatta Zduńska Wola
FC Toruń - AZS UŚ Katowice
Red Devils Chojnice - Red Dragons Pniewy

8. kolejka – 17/18.11.2018
Clearex Chorzów - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała
Gatta Zduńska Wola - Słoneczny Stok Białystok
AZS UŚ Katowice - Pogoń‘04 Szczecin
Red Dragons Pniewy - AZS UG Gdańsk
Red Devils Chojnice - FC Toruń

9. kolejka – 24/25.11.2018
Piast Gliwice - Clearex Chorzów
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Gatta Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała - AZS UŚ Katowice
Słoneczny Stok Białystok - Red Dragons Pniewy
Pogoń'04 Szczecin - Red Devils Chojnice
AZS UG Gdańsk - FC Toruń

10. kolejka - 1.12.2018
Clearex Chorzów - Gatta Zduńska Wola
AZS UŚ Katowice - Piast Gliwice
Red Dragons Pniewy - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Red Devils Chojnice - Rekord Bielsko-Biała
FC Toruń - Słoneczny Stok Białystok
AZS UG Gdańsk - Pogoń‘04 Szczecin

11. kolejka – 8/9.12.2018
AZS UŚ Katowice - Clearex Chorzów
Gatta Zduńska Wola - Red Dragons Pniewy
Piast Gliwice - Red Devils Chojnice
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - FC Toruń
Rekord Bielsko-Biała - AZS UG Gdańsk
Słoneczny Stok Białystok - Pogoń‘04 Szczecin